Світ не без небайдужих людей

Уже ні для кого не є таємницею, що у листопаді цього року наш районний історико-краєзнавчий музей святкуватиме своє 50-річчя від моменту відкриття. 

На свято до нас має завітати багато поважних гостей. Будівля музею, на ж аль, знаходиться у незадовільному стані. Але, за сприяння районного керівництва та депутатів різних рівнів, маємо надію, що до ювілейного святкування зможемо привести будівлю і фонди до належного стану.

Наразі на допомогу в упоряд кування території прийшли небайдужі люди, які хочуть бачити Макарівський районний історико-краєзнавчий музей упорядкованим не лише у рік його 50-річчя.

m1Як результат – ініціативна група небайдужих людей за власні кошти запропонувала провести ряд заходів для приведення до ладу даху музею, ревізії дерев та очищення їх навколо будівлі.

5 квітня 2017 р. Василь Півнєв (с. Людвинівка) та Роман Гришко (смт Макарів) разом зі своїм товаришем Гнатом Козелом, професійним арбористом (спеціаліст по обслуговуванню і доглядом за деревами) виконали чималий об’єм робіт навколо музею та зокрема його приміщення.

Ініціативна група пообіцm2яла, що цим «суботником» їх допомога музею не завершується, а арборист Гнат Козел, запевнив, що надалі має чим здивувати мешканців Макарова, які відвідуватимуть музей.

Дирекція Макарівського районного Будинку культури та Макарівського районного історико-краєзнавчого музею дякує ініціативній групі за проведену роботу.

 

Людмила КОЛОС,
директор Макарівського
районного Будинку культури.

Сайт газети “Макарівські вісті”.

Напишіть перший коментар

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*