ЗАПРОШУЄМО ДО МУЗЕЮ

Ще по роботі у Національному музеї історії України у Другій світовій війні знаю, що після останнього  дзвоника у багатьох школах розпочинається період екскурсій.

Наскільки мені відомо, у Макарівському районі більшість шкіл також з радістю у цей літній час ходять на 25екскурсії. А тому звертаюся з пропозицією до директорів та вчителів шкіл Макарівщини: заплануйте у своєму щільному графіку екскурсію до Макарівського районного історико-краєзнавчого музею.
Тим паче, 24 травня сезон літніх екскурсій до районного музею був відкритий учнями 2-Б та 2-В Макарівського НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей». І, як на мою думку, діти не пожалкували про проведений час. Екскурсовод, виходячи з віку відвідувачів, максимально їх зацікавив розповіддю та показом експонатів музею.
Нагадую, що вхід до музею безкоштовний, вихідний день – четвер (музей працює у вихідні).
Заклад розташований у Макарові у Панському парку (за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 23).
Щоб бути впевненим, що вам не доведеться чекати черги на екскурсію, попередньо телефонуйте на номер – 0679565818 та замовте зручний для вас час.
Відвідавши музей, учні дізнаються для себе щось нове з історії Макарівщини, а колектив музею зможе зробити висновки щодо акцентів у власній експозиції.
Також запрошуємо відвідати музей всіх мешканців району.

Напишіть перший коментар

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*