Загибель Олександра Васильця

28 липня 2014 р. в зоні АТО у боях з деблокування “Південного котла” загинув Олександр Василець, який перед мобілізацією мешкав на Макарівщині.

Олександр Василець – молодший сержант, командир бойової машини – командир відділення 3 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону 72 окремої механізованої бригади.
Народився 8 травня 1978 р. в с. Богуші Березнівського р-ну Рівненської обл. Закінчив школу у рідному селі.
Перед призовом до лав армії мешкав та працював у Макарівському районі. 21 березня 2014 р. пішов служити добровольцем через Макарівський районний військкомат.
Брав участь у боях за Ізварино, Маріуполь, Амвросієвку, Краснодон, Червонопартизанськ, Сніжне.
Загинув 28 липня 2014 р. в нічному бою з терористами поблизу м. Червонопартизанськ Свердловської міськради Луганської обл. під час мінометного обстрілу. Упродовж кількох днів близько 90 вояків не мали можливості відійти з-під обстрілу, а тіла загиблих не було змоги вивезти з місця бою.
І лише 5 серпня 2014 р. Олександр Василець був похований в рідному с. Богуші на Рівненщині.
Вдома залишилася дружина з двома маленькими діточками.
14 листопада 2014 р. за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час перебування в АТО, посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ст.

Напишіть перший коментар

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*