День народження Віталія КОСТЕНКА

15 січня виповнилося б 47 років нашому земляку Віталію Костенку, який загинув в зоні АТО.

Віталій Костенко – старший солдат, командир 3-го відділення охорони 3-го взводу охорони роти охорони 12-го окремого мотопіхотного батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Позивний «Шаман».

Народився 15 січня 1971 р. у с. Пашківка Макарівського району. Навчався у місцевій школі.

Закінчив залізничний технікум за фахом «електрик». Строкову службу у прикордонних війсках проходив у м. Берестя (Білорусія).

Після демобілізації почав працювати у Макарівському районному відділенні міліції, звідки звільнився у званні «капітан».

Мобілізований у шосту хвилю, 10 липня 2015 р. Після навчань на Яворівському полігоні був відправлений у свій підрозділ.

Загинув 17 серпня 2016 р. приблизно о 20.00 внаслідок попадання 120-мм міни у чотирьох метрах від нього одразу після того, як заступив на бойове чергування в районі с. Новоселівка Друга Ясинуватського району.

20 серпня 2016 р. похований у рідному селі.

Добра, порядна, безвідмовна людина. Віталія Михайловича поважали усюди та усі, з ким він мав справи по життю, достатньо того факту, що на прощанні з ним було понад 500 людей, знайомих, побратимів, волонтерів, і кожен мав, що сказати, і у кожного стискало серце, дехто плакав, не лише жінки.

У Віталія Костенка залишилися дружина та двоє синів.

Указом Президента України 21 грудня 2016 р., «за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ст.

Напишіть перший коментар

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*