День народження Олексія ПОТАПЕНКА

31 січня 1978 р. народився Олексій Потапенко, наш земляк, полеглий в зоні АТО.

Олексій Потапенко (31 січня 1978 р., Чорнобиль – 6 червня 2014 р., Слов’янськ), прапорщик Збройних сил України, учасник АТО. Старший бортовий механік 15-ї окремої бригади транспортної авіації.

Член екіпажу збитого над Слов’янськом транспортного літака Ан-30Б, який здійснював спостережний політ у зоні бойових дій.

… Коли літак почав падати в напрямі житлових кварталів Слов’янська, пілоти ціною власного життя скерували його за межі міста. Похований Олексій в Макарові, вдома лишилися дружина та 11-річний син.

20 червня 2014 р. – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час АТО, – нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

У листопаді 2015 р. в смт Макарів, за зверненням громади, вул.Комунальників було перейменовано у вул. Льотчика Потапенка. 17 грудня 2015р. рішенням Бориспільської міської ради пров. Котовського в місті Бориспіль було перейменовано у вул. Олексія Потапенка.

Напишіть перший коментар

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*